In Zonnehoeve zijn er kamers voor één, twee of drie personen. Waar u kunt wonen is afhankelijk van de mate van (intensieve) zorg die u nodig heeft. Alle kamers zijn standaard voorzien van een hoog-laagbed, een wastafel en een garderobekast.
Per groep bewoners is er een ruime en sfeervolle huiskamer met open keuken, waar gezamenlijk de maaltijd wordt gebruikt en overdag activiteiten plaatsvinden.
Zonnehoeve heeft veel voorzieningen waardoor het huis altijd vol leven is. Zo kunt u in het sfeervolle restaurant en Grand Café ’s middags de warme maaltijd gebruiken, of gewoon lekker bijkletsen onder het genot van een hapje en drankje.
Voor kinderen die op bezoek komen is hier tevens een speelplaats aangelegd.
Daarnaast beschikt Zonnehoeve over de kleine supermarkt ‘Superster’ voor de dagelijkse benodigdheden en wordt hier met bewoners gezellig boodschappen gedaan.
Voor de persoonlijke verzorging kunt u terecht in de beauty en kapsalon vlak achter de receptie. Tot slot is er de creatieve werkplaats ‘Vuursteen’,een jeux de boules baan en buurthuis ‘Wervelwind’ met verschillende clubs en verenigingen. Wanneer u juist behoefte hebt aan rust en minder prikkels, wordt het activiteitenprogramma op u aangepast. Bij Zonnehoeve hoeft u zich nooit te vervelen!
Zonnehoeve blijft in contact met de maatschappij buiten het verpleeghuis en daarom worden er regelmatig uitstapjes georganiseerd. De aard van de uitstapjes zijn zeer uiteenlopend en worden afgestemd op de wensen en interesse van hen die meegaan. Het Loosdrechtse Bos biedt een veilige omgeving waar bewoners en cliënten heerlijk kunnen wandelen.
Ook gaan de bewoners bijvoorbeeld naar de markt, naar herkenbare beziens-waardigheden, de dierentuin, een museum of naar een voorstelling zoals Holiday on lee. In het Grand Café Tuinzicht vinden optredens, dansmiddagen, concerten, feesten en filmvoorstellingen plaats. Het streven is om maandelijks een middagvoorstelling en een avondvoorstelling te organiseren.